Günümüzde araçlar genel sürücü seviyesine yönelik koşullara adapte sağlamak amacı ile tasarlanır. Araç kullanıcıları ise bu noktada araçlarında herhangi bir değişiklik yapılacağı zaman veya üreticinin üretim esnasında uyguladıkları bir işlem yapılırken ‘‘Acaba aracıma bir zararı olur mu veya garantiden çıkar mı?’’ gibi soruları merak ediyorlar. Son zamanlarda en çok merak edilen konulardan biri olan Pedal Commander gaz tepkime cihazını sizler için derledik. Pedal Commander nedir, zararı var mıdır? Hadi gelin hep birlikte bu konuyu daha yakından inceleyelim.

Pedal Commander Nedir?

Gaz pedalınızdaki gecikmeye son vermenizi sağlayan Pedal Commander, gaz kelebeği kontrolünün yazılımını değiştirerek, kelebeğin tepki vermesini en mükemmel noktaya getirir ve duraklamaları ve gecikmeleri yok eder.

Her araca özel olarak hazırlanan Pedal Commander, aracın gaz yeme karakterini değiştirerek, araç kullanıcılarının istedikleri gibi ayarlamasını sağlayan bir ara parça olarak karşımıza çıkar. Pedal Commander sürücülerin 4 farklı mod ile sürüş kalitesini yükseltirken, araç sürüş konforunu mükemmele yükseltir.

Pedal Commander Zararlı Mıdır?

Pedal Commander gaz tepkime cihazının herhangi bir zararı bulunmazken, avantajları aşağıda verilmiştir:

  • Pedal Commander, aracın beynine herhangi bir müdahalede bulunmaz.
  • Pedal Commander gaz tepkime cihazı adından da anlaşılacağı üzere aracın gaz pedalına takılır.
  • Pedal Commander garanti kapsamından çıkmaz ve 2 yıl ürün garantisine sahiptir.
  • Pedal Commander gaz pedalından kolayca çıkarılıp servise götürülebilir.
  • Pedal Commander kolay bir kuruluma sahiptir ve araca servis tarafından Pedal Commander takıldığı hiçbir şekilde anlaşılmaz.

Ana Sayfa

Yorum Bırakın